-2.2 C
Skopje
Monday, January 17, 2022

Објавен трејлерот за филмот за Бонд „No Time To Die“ – изобилство на акција

Најчитани вести

Даниел Крејг во ова остварување последен пат ќе го глуми агентот 007.

По повеќе од 18 месеци, конечно пристигна последниот трејлер за филмот „No Time To Die“ каде за последен пат ќе го гледаме Даниел Крејг во улога на Џејмс Бонд. Како и што се очекуваше, сè е во знакот на акцијата.

Агентот 007 се соочува лице в лице со непријателот Ернстон којшто го глуми Кристоф Валц. Очигледно дека старите непријатели можеби дури и биле принудени да создадат непријатен сојуз.

„Џејмс, судбината повторно нè спои. Сега вашиот непријател е мој непријател. Како се случи тоа?“.

„Па, живееш доволно долго“, му рекол Бонд.

Тука е и кубанската ѕвезда Ана де Армас која ја толкува улогата на оперативец на ЦИА.

Премиерата на филмот „No Time To Die“ e на 8 октомври.

Погледнете го трејлерот:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com