25.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

Објавена снимка од моментот на земјотресот во Албанија (Видео)

Најчитани вести

На социјалните мрежи е објавено видео од моментот кога Албанија ја погоди првиот силен земјотрес утрово.

ВИДЕО

Најмалку 10 лица загинаа, а 325 се повредени во силните земјотреси во Албанија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com