19.8 C
Skopje
Tuesday, July 5, 2022

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите

Најчитани вести

Руската шампионка во карлинг Ана Сидорова е позната по фантастичните резултати на мразот, но не само по тоа…

Оваа 28-годишна бринета зад себе има девет светски првенства и две учества на Олимписките игри. А, на секое натпреварување била во центарот на вниманието. Како поради резултатите, така и поради секси изгледот.

Многу позната е и по тоа што со разголени фотки во календар ги најави Зимските олимписки игри во Сочи во 2014 година.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com