-0.2 C
Skopje
Thursday, January 27, 2022

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка-Деве Баир, што беше во прекин поради сообраќајка

Најчитани вести

Нормализиран е сообраќајот во 17 часот на патот Крива Паланка-Деве Баир, кој беше во прекин поради случена сообраќајна незгода.

Од 16 часот во прекин беше сообраќајот на овој патен правец, соопштија од АМСМ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com