9.8 C
Skopje
Sunday, December 4, 2022

Нов тренд меѓу инфлуенсерките: Се сликаат само со шешир!

Најчитани вести

Познатите светски убавици се сликаат сосема голи во пози со кои вешто ги кријат интимните делови, а единствено што носат е сламен шешир.

Неодамна така се фотографираше Кајли Џенер, по што повеќето светски инфлуенсерки почнаа да се соблекуваат и да купуваат сламени шешири./slobodenpecat.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести