22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

Нов изглед: Никол Шерцингер ги изненади присутните на Модните Награди во Лондон

Најчитани вести

Токму кога сите помисливме дека ги видовме сите познати дами како се охрабриле и ја скратиле косата во популарниот боб, Никол успеа да не изненади.

Убавата пејачка оваа драстична промена ја прикажа на црвениот тепих по повод доделувањата на Модните Награди во Лондон, каде го „собра“ целото внимание на присутните со оваа трансформација, но и со заводливиот фустан кој ги истакна сите нејзини атрубути и прекрасната линија.

Никол својот заштитен знак, долгата црна коса, одлучи да го замени со екстремно популарната фризура, шро многу е возможно да ја означува новата ера во нејзиниот живот, како и камбекот на групата Pussycat Dolls.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com