17.8 C
Skopje
Thursday, June 17, 2021

Нови докази! Принцезата Дијана имаше љубовник, принцот Хари нема „кралска крв“: Ова е ВИСТИНСКИОТ татко, сличноста е неверојатна?! (ФОТО)

Најчитани вести

Поминаа 24 години од трагичната смрт на принцезата Дајана, а британската и светската јавност ги споредуваа фотографиите на офицерот Џејмс Хјуит (62), поранешниот љубовник на Лејди Ди, со сликите на принцот Хари.

Големата сличност на војводата од Сасекс со човекот со кој неговата мајка беше во петгодишна врска во осумдесеттите години и денес е интригирачка, па затоа многумина веруваат дека тој е всушност татко на Хари.

Поранешниот мајор е сликан како влече количка полна со намирници откако излегол од супермаркет во британскиот град Ексетер.

Ветеран од Заливската војна, кој се приклучил на војската во своите 20-ти години, носел вратоврска на гардиската бригада за да купува.

Името на Џејмс Хјуит стана познато во јавноста во 1991 година, кога неговата тогашна свршеница откри дека таа ставила крај на нивната врска поради аферата меѓу Мејџор и принцезата Дајана.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести