2.8 C
Skopje
Tuesday, December 7, 2021

Новите фотографии открија: Џенифер Лопез повеќе не го носи својот веренички прстен од 1,8 милиони долари

Најчитани вести

Во саботата, Џенифер Лопез објави серија фотографии со натпис: „Keep calm and work on the weekend“, но она што го привлече вниманието на сите освен фактот дека ѕвездата е зафатена и за време на викендите, е отсуството на нејзиниот 1.8 милиони вреден веренички прстен со дијаманти.

На сликите се гледа како 51-годишната sвезда позира и прави селфи на скалите, очигледно од сетот на нејзиниот нов филм „Shotgun Wedding“, кој се снима во Доминиканската Република.

Лопез исто така не го носеше своето омилено парче накит на фотографиите од нејзината неодамнешна насловна страница за списанието InStyle. Интересно е што приказната во магазинот содржеше блескави цитати од нејзините бивши, вклучително и поранешниот сопруг Марк Ентони и поранешниот свршеник Бен Афлек, но ниеден од Алекс Родригез.

Да потсетиме, Page Six ексклузивно објави во март дека парот се разделил и ја откажал својата двегодишна веридба. Но, изворот подоцна рече дека тие се обиделе да се помират и дека „вложиле работа“ во поправка на нивната врска.

Од нивното кратко разделување, 45-годишниот Родригез неколку пати леташе во Доминиканската Република за да ја види Лопез на снимањето на нејзиниот филм.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com