32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Нова песна и спот: Два Бона за новото видео ја ангажираа скопската барбика

Најчитани вести

Фрик“ е новото музичко остварување на момците од Два Бона, Тони и Кун. Тие вечерва преку социјалните мрежи ја промовираа својата најнова песна која е продуцирана од „Урбан Рекордс“.

Во спотот Тони и Кун имаме прилика да ги видиме во улога на пациенти во психијатарска болница, а во улогата на секси-докторка е скопската барбика Калтрина./slobodenpecat.mk

Погледнете и слушнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com