30.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Нова војна на естрадата: Северина ѝ се налути на Лепа Брена

Најчитани вести

Според наводите на „Свет“, Северина Којиќ завојува со својот креативен тим, но и со својата сосетка на Бежаниска коса, фолк-ѕвездата Лепа Брена, со која одлучи да не зборува.

Наводно, причината е снаата на Брена, Александра Пријовиќ и нејзината соработка со „Фолк-хаус бенд“, кој Северина го сакала за себе./www.ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com