27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Ништо од свадбата: Синот на Шабан Шаулиќ ја раскина свршувачката

Најчитани вести

Синот на Шабан Шаулиќ, Михајло ја раскинал свршувачката со неговата избраничка Даниела Мандиќ.

Како што пренесуваат српските медиуми, Михајло и Даниела се разделиле поради несогласувања во различни желби и различниот карактер. Тие се разделиле на мирен и цивилизиран начин.

„Се помина во цивилизиран тон. Даниела и Михајло останаа во коректни односи, исто така како и нивните семејства. На вдовицата од Шабан, Гоца и падна тешко бидејќи покрај сите лоши работи мораше да се случи и ова“ вели извор.

За потсетување, парот од почетокот на оваа година ја планираше свадбата, но поради ненадејното заминување на Шабан мораа да ја одложат за јуни следната година, но сепак свадба нема да има.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com