21.8 C
Skopje
Monday, August 2, 2021

НИШТО НА СИЛА Зошто Ди Каприо толку бега од олтарот?

Најчитани вести

Еден од најпосакуваните ергени може да остане вечен ерген

‘Камила изгледа видливо позаоблено во половината и зрачи со посебен сјај. Мене ми изгледа како почеток на труднички стомак. Леонардо и таа постојано се смешкаат еден со друг како да кријат некоја тајна ‘, се зборовите со кои неименуван извор близок до парот започна да шпекулира на почетокот на февруари дека вечниот ерген, 46-годишниот актер Леонардо ди Каприо го очекува своето дете со 23 години помладта манекенка Камила Мороне. И иако многумина се надеваа дека sвездата на „Титаник“ наскоро ќе биде виден како турка количка, ниту актерот ниту моделот не ги потврдија овие гласини, па се чини дека тоа беше само лажна надеж. Токму поради овие најнови гласини, ОК! магазинот сега пишува дека пријателите на актерот го убедуваат да се ожени, но Лео не се предава толку лесно.

Leonardo DiCaprio

„Камила е подготвена да се смири со Лео. Само чека да го стави прстенот на нејзината рака, но тој сепак го одложува тој момент. Никогаш не рече дека ќе остане вечен ерген, но неговиот брак сè уште не е во план“, изјави неименуван извор за споменатите медиуми, објаснувајќи дека пријателите на 46-годишникот во последно време се обидувале да го убедат да се ожени и да има деца, но тој не сака ништо со сила.

Leonardo DiCaprio

Да се потсетиме, Леонардо и 23 години помладата девојка јавно ја објавија својата врска во април 2018 година, а во последните три години имаше неколку шпекулации за бременост и свадба. Една од причините зошто ова дуо е толку интересно за јавноста е секако големата разлика во возраста, поради што тие честопати беа мета на критичари кои тврдеа дека модел по возраст може да биде ќерка на актерот. Но, и покрај шпекулациите, Лео и Камила сепак уживаат во својата љубов, чија официјална легализација се чини дека со нетрпение се чека.

Leonardo DiCaprio

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести