-5.2 C
Skopje
Thursday, February 9, 2023

Ниту сопругот не би ја познал! Тамара Тодевска со драстична промена!

Најчитани вести

Познатата пејачка Тамара Тодевска преку својот профил на Инстаграм редовно со своите обожаватели споделува моменти од својот приватен живот.

Најчесто таа објавува фотографии и видеа од своите деца,  Дарен и Хана, а честопати таа ги имфоримира своите 85.000 фанови и за своите работни активности.

Така беше и овој пат. Пејачката сподели неколку „сториња“, на кое може да се види дека таа заедно со својот тим се подготвуваат за фотосесија.

Но, она што изненадува е бојата на косата на Тодевска. Погледнете ја:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести