4.8 C
Skopje
Tuesday, January 31, 2023

Нина Бадриќ во провокативно издание какво што не сте ја виделе досега

Најчитани вести

Хрватската пејачка на Инстаграм објави провокативна фотографија која нејзините обожаватели ги остави без зборови. Таа позираше на оградата од една тераса, и тоа само во црно сако во кое ги истакна своите долги убави нозе. Косата и беше во едноставна фризура, навиткана во лежерни кадрици, а целиот изглед го заокружи со црвен кармин и интензивна шминка.
„И Господ ја создаде жената“ прокоментира нејзината пријателка, Бојана Грегориќ Везовиќ, позната хрватска актерка.
Инаку многумина се сложија дека Нина Бадриќ неодоливо наликува на Моника Белучи, па ѝ пишаа дека со годините изгледа сè поубаво. Особено го поздравија нејзиниот природен изглед, кој се должи само на редовна нега и грижа, а не и на пластични операции.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести