27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Никој не може да поверува како изгледала Меган во младоста

Најчитани вести

Фотографија на Меган Маркл од средно училиште се појави на Инстаграм, а нејзините обожаватели не можат да поверуваат колку малку се сменила.

На фотографијата, 16-годишната Меган позира со своето тогашно момче Луис Сегур пред украсена Божикна елка .

Меган е весела и насмеана на фотографијата, во сјаен црн фустан, при што многумина коментираат дека изгледа скоро исто каква што е денес на 38 години.

„Ако некој ми речеше дека оваа фотографија е направена минатата година, ќе поверував“, „Убава е“, „Немаше поим тогаш дека ќе стане принцеза“, „Дали воопшто старее?“, „Таа воопшто не се сменила“. се некои од коментарите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com