15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Никол Шерцингер повторно го воодушеви светот во бикини: „Како изгледате толку моќно и кога трчате?“

Најчитани вести

Многу луѓе ширум светот велат дека поранешниот рагбист Том Еванс има навистина среќа, бидејќи неговата девојка e Никол Шерцингер. Имено, член на групата „The Pussycat Dolls“.

Никол Шерцингер уште еднаш ги „почести“ фановите со нов сет фотографии во бикини. Во ова издание, пејачката трчаше покрај плажата.

Фановите ја опсипаа со комплименти.

„Како изгледате толку моќно и кога трчате?“, Се прашуваше еден обожавател.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com