23.8 C
Skopje
Sunday, July 25, 2021

Никол Шерцингер го покажува својот дом со спектакуларен поглед на Лос Анџелес

Најчитани вести

Никол Шерцингер ја покани екипата на „Architectural Digest“ во својот дом во Лос Анџелес.

41-годишната пејачка ги покажува стилски уредените соби од куќата со прекрасен поглед на Градот на ангелите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести