24.8 C
Skopje
Saturday, May 28, 2022

Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер – сега повторно има спортист кој е 7 години помлад и ултра згоден

Најчитани вести

По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска со рагби играчот Том Еванс (34), пишува „Дејли Мејл“.

Атрактивната Никол и згодниот рагбист заедно се веќе неколкупати фотографирани на романтична вечера во Лондон, каде Никол моментално живее поради учеството во „Икс фактор“.

ТИЕ СЕ ЗАПОЗНАА ТАКА ШТО ТОЈ БИЛ ЕДЕН ОД НАТПРЕВАРУВАЧИТЕ, А ДОЛГО ВРЕМЕ И ИМАШЕ „ФРЛЕНО“ ОКО. КОГА МУ СЕ ПРУЖИ ПРИЛИКА ДА ЈА ЗАПОЗНАЕ, НЕ ОДРЕКУВАШЕ. ЈА ПОКАНИ НА ВЕЧЕРА И „ПЛАМНА ОГНОТ“, ВЕЛИ БЛИЗОК ИЗВОР НА ДВОЈКАТА.

По осумгодишната врска со Луис Хамилтон, а потоа нешто пократката врска со Григор, убавата Никол повторно е заљубена во спортист.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com