-0.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Никол Шерцингер ги покажа своите бујни гради на црвениот тепих, ама и седум години помладиот дечко…

Најчитани вести

Пејачката Никол Шерцингер (43) се погрижи сите погледи да бидат вперени кон неа на добротворната вечера amfAR одржана за време на 78 -то издание на Венецискиот филмски фестивал.

Пејачката позираше во проsирен фустан со длабоко деколте и висок шлиц.

Таа беше придружувана од  нејзиното седум годни помладо момче, пензионираниот рагбист, Том Еванс (36).

Двојката е заедно од крајот на 2019 година, а пред Том, Никол беше во седумгодишна врска со возачот на Формула 1, Луис Хамилтон (36), од кој исто така е постара седум години.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com