32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Никол и во петтата деценија со совршено тело

Најчитани вести

Пејачката Никол Шерцингер иако има 42 години, секојдневно вежба и е во топ форма, а често на Инстаграм ги мотивира фановите да го направат истото.

Совршено тело, темен тен и витка половина се заштитет знак на оваа убавица, а со објавата на Инстаграм покажа дека ги залужува овие епитетите./press24.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com