21.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Николина Пишек го покажа деколтето и ги привлече сите погледи

Најчитани вести

Николина Ристовиќ Пишек важи за една од најубавите и најатрактивните жени во регионот, а оваа дама со специфична харизма и енергија не се срами да покаже како изгледа дури и кога не е целосно средена.

Хрватската водителка, која во моментов живее во Србија, неретко на социјалните мрежи објавува фотографии на кои нема ниту грам шминка и сосема е во природно издание, а мора да се признае дека на нив изгледа уште поубаво.

Неодамна на Инстаграм објави фотографија на која позира на плажа во шарено бикини, покажувајќи го сиот свој раскош и деколте, но акцентот беше ставен на нејзиното лице без шминка.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com