32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

Николина никогаш не била посекси: Се соблече и ја разбуди имагинацијата

Најчитани вести

Хрватската водителка Николина Пишек ја заинтригира јавноста со новата објава на нејзиниот Инстаграм профил.

На фотографијата која ја сподели се гледа таа во корсет и гаќички, со детали кои веднаш ја разбудија имагинацијата на спротивниот пол.

„Кога бев кабаре танчерка“, напишала таа во описот на фотографијата, додека коментарите под истата само се нижеа.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com