7.8 C
Skopje
Saturday, October 23, 2021

Никогаш попровокативна Софија Вергара: Во овој стајлинг, кој остава малку на фантазијата, сѐ уште не сме ја виделе

Најчитани вести

Латино убавицата и една од најплатените ТВ sвезди се појави во нетипично издание за неа.

Актерката со раскошни облини на тесно миди здолниште со препознатлив цветен дезен на италијанското модно дуо Долче и Габана, носеше провокативно, црно чипкасто боди, што остава малку на фантазијата. Ѕвездата на „Модерно семејство“ предизвикувачкиот стајлинг го зачини со неизбежни платформи, модел од кој не се откажува без оглед на трендовите, и розова чанта од D&G.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com