7.8 C
Skopje
Tuesday, December 6, 2022

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите!

Најчитани вести

Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи.

Популарната раперка Ники Минаж се врати на сцената и тоа на “голема врата“ и го објави новиот сингл „Megatron“.

Ники со оваа песна објави и провокативен спот, во свој стил, а во прв план ги стави нејзинити атрактивни атрибути преку заводливото играње додека се гали со згодното момче.

Спотот стана вистинска атракција на интернет и за само неколку часа имаше повеќе од 9 милиони прегледи на Јутјуб./kurir.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести