16 C
Skopje
Wednesday, March 3, 2021

Нивес Целзиу повторно провоцира со жешка фотка

Најчитани вести

Хрватската актерка, старлета и пејачка Нивес Целзиус со провокативна фотографија го запали Инстаграм.

– Јас за тебе сум калашников, напиша таа под фотографијата.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести