29.8 C
Skopje
Wednesday, June 29, 2022

Нивес Целзиу повторно провоцира со жешка фотка

Најчитани вести

Хрватската актерка, старлета и пејачка Нивес Целзиус со провокативна фотографија го запали Инстаграм.

– Јас за тебе сум калашников, напиша таа под фотографијата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com