Home » Нивес Целзиус: „Имам години и целулит…имам и самодоверба

Нивес Целзиус: „Имам години и целулит…имам и самодоверба

by Lina Muslija

Хрватската старлета, пејачка и водителка Нивес Целзиус и на 41 година е полна со самодоверба кога станува збор за нејзиното тело и сексапил.

Нивес воопшто нема проблем да се соблече во бикини и да ги покаже своите раскошни природни облини и покрај сите нешта кои телото ги трпи со годините, порачувајќи:

– Има години и целулит… Имам и самодоверба!

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More