25.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Нивес Целзиус ДОЈДЕ ДА СЕ СОБЛЕЧЕ во Белград на концертот на Северина

Најчитани вести

Нивес Целзиус на својот инстаграм-профил објави фотографија од белградската „Штарк“ арена и призна дека концертот многу и се допаднал.
„Со комбинација од воодушевување, љубомора и гордост го изгледав синоќешниот концерт. Севе е совршена“, напиша искрената Нивес, а за постот доби повеќе од 17.000 лајкови.
„И ти си совршена“, се сложиле нејзините бројни обожаватели.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com