3.9 C
Skopje
Saturday, January 23, 2021

Нивес Целзиус: „Втора омилена активност во кревет“

Најчитани вести

Нивес Целзиус со задоволство споделува разголени и провокативни фотки на Инстаграм со своите фанови, а овој пат одлучи да сподели една од кревет.

Имено тааво претесен комбилион во коѓа боја го истакна задникот и позираше со шоља кафе и напиша: „Втора омилена активност во кревет, пиење кафе“ напиша таа, по што следеа неколку илјади лајкови.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести