27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

“НЕ СУМ ЈАС НА НЕЈЗИНО НИВО“! Зорица Брунцлинк без влакна на јзик за Лепа Брена, ова е причина што не зборуваат 3 години

Најчитани вести

Зорица Брунцлинк и Лепа Брена со години наназад не рарзговараат, а сега Брунцлинк решила да стави точка на приказната.

Домашните медиуми своевремено пренеле дека причина за конфликтот бил заминувањето на Зорица од музичка програма позади која стои Брена.

“Во какви односи сме? Не се односиме воопшто. Оној момент кога заминав, од тој момент престана комуникацијата бидејќи нема љубов без болка дефинитивно“, изјавила Брунцлинк.

“Прашајте ја неа зошто не разговара со мене. Не сум јас нејзино ниво, иако и испратив корпа со цвеќе за нејзиниот концерт. Неможам да се помирувам со некого со кого се немам скарано, и не ме интересира да и пријдам и да ја прашам: ‘Хеј, зошто ние не разговараме’. Уморна сум од тоа“, вели Брунцлинк.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com