12.8 C
Skopje
Monday, June 14, 2021

НЕ ЛИЧИ НА СЕБЕ! Седата коса и непрепознатливиот изглед на Моника Белучи го шокираа Светот, убавата актерка фатена во незгоден момент! (ФОТО)

Најчитани вести

Каде и да се појави и што и да прави, привлекува големо внимание

И овој пат, Моника Белучи успеа да предизвика вистинска лавина коментари со серија нови фотографии!

Иако ја познаваме по нејзините заводливи улоги во филмови, убавата италијанска актерка изгледа непрепознатливо за потребите на нејзината нова улога во филм што се снима во Рим.

Таа ја игра улогата на вештерката Долорес, а во прашање е мешавина од жанрови на комедија и фантазија. Сепак, никој не можеше да го разниша впечатокот дека, дури и кога игра вештерка, Моника изгледа заносно!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести