22.8 C
Skopje
Friday, August 19, 2022

Не личи на себе: Вака изгледаше Луна Џогани пред пластичните операции

Најчитани вести

ЛУна Џогани последните две години го привлекува вниманието на јавноста каде и да се појави, а најмногу ја обожаваат тинејџерките кои што ја следат и на социјалните мрежи.

Новопечената пејачка и победничка во реалното шоу „Задруга 2“ има свој стил од кој што не отстапува. Ја негува нејзината преубава долга коса, секогаш е нашминкана и носи уникатна гардероба за што и завидуваат многу нејзини врснички и тинејџерки.
Меѓутоа на социјалните мрежи се појави фотографија од полуматурата на Луна, на која изгледа сосема поинаку, од која можи да се забележи и дали нешто корегирала./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com