27.8 C
Skopje
Sunday, July 3, 2022

Не знам што чекав толку: Славица Чуктераш откри детали за разводот

Најчитани вести

Веста дека пејачката Славица Чуктераш и нејзиниот сопруг Влада Аврамов, наводно, решиле да стават крај на нивниот долгогодишен брак, беше шок за јавноста. Пејачката не се огласи по тој повод, ниту ги потврдуваше, ниту ги негираше гласините дека се разделила од поранешниот голман, но многумина во овој нејзин потег заклучија дека разделбата се случила.

Имено, Славица пред неколку дена издаде нова песна наречена „Целосен гас“, а текстот натера да помислиме дека таа пее за разводот.

– Вечерва сум на полн гас, толку ми е добро без нас, што не знам зошто чекав толку многу. Не ми се јавувај во два, момче ти си чао, па-па, ќе останам сама, не ми треба никој – гласи рефренот од нејзината нова песна.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com