32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Не е секогаш убаво да сте познат: Џастин Тимберлејк нападнат среде Париз

Најчитани вести

Пејачот Џастин Тимберлејк (38) и неговата сопруга, актерката Џесика Бил (37) се прошетаа на црвениот килим на модната недела во Париз.

На почетокот кога се појавиле се делувало одлично, двајцата скоцкани од глава до пети, држејќќи се за рака со стотина папараци околу нив, а тогаш…. Се случи инцидент.

Имено, додека се движеа по црвениот килим непознат човек скокна и го фати пејачот за нога. За среќа обезбедувањето веднаш реагираше, па спречи поголем инцидент./slobodenpecat.mk

Погледнете:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com