8.8 C
Skopje
Wednesday, February 1, 2023

Нејмар изненади со новата фризура, има многу мајтап на социјалните мрежи

Најчитани вести

Ѕвездата на ПСЖ очигледно обожава да прави експерименти кога е во прашање неговата фризура, па во пресрет на новата сезона, направи драстична промена на својот имиџ и ги изненади фановите.

Сосема очекувано, новата фризура на Нејмар веднаш ги „запали“ социјалните мрежи каде има мноу мајтап на сметка на Бразилецот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести