2 C
Skopje
Tuesday, January 19, 2021

Нејзниниот татко доживеа ДРАМА на свадбата на Вељко! Еве како се чувствува сега

Најчитани вести

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ зборуваше на голем број актуелни теми, меѓу кои беа и и оние понеубавите.

Имено, нејзиниот татко Слободан, веднаш по венчавката на неговиот внук Вељко Ражнатовиќ и Богдана, заврши во болницата, но тој сега е добро, според пејачката, затоа што ја имал целата соодветна грижа.

„Тоа се случи веднаш по свадбата. Во ред е сега. Се исплашив, тоа е нормално. Фала му на Бога, тато имаше добра грижа, па сè помина добро”, рече Цеца.

Повеќе вести

- Advertisement -

Најнови вести