22.6 C
Skopje
Thursday, June 30, 2022

НЕТИПИЧНО ЗА БАЛКАН: Лепа Брена се дружи со поранешната жена на нејзиниот сопруг

Најчитани вести

Дека и на Балканот односите помеѓу поранешните сопружници може да бидат нормални покажува една од најголемите ѕвезди Лепа Брена. Таа објави фотографија на која е собрано целото семејство но и поранешната сопруга на нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ.

Брена и Зорица имаат добри односи и често знаат да отидат на ручек. Зорица и Боба го имаат синот Филип. Зорица е премажена со поранешниот кошаркар Иво Накиќ и живеат на релација Србија-САД.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com