27.8 C
Skopje
Saturday, July 2, 2022

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Кира Најтли без шминка на пазар

Најчитани вести

Британската глумица Кира Најтли (34) папараците ја насликале во Лондон додека купувала овошје, во опуштено издание и без грам шминка. Била облечена во здолниште, тексас јакна и рамни обувки. Прво зборувала на телефон, а потоа купувала здрави намирници.

Инаку, на ѕвездата од „Пиратите од Карибите“ ова ќе ѝ биде второ дете со музичарот Џејмс Рајтон, со кого се ванчале во 2013 година, а пред две години ја добиле ќерката Ида. Искуството на Кира со првото породување било трауматично и за тоа отворено зборувала во нејзиниот есеј кој се занимавал со притисокот на жените да изгледаат совршено по породувањето./ulica.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com