13.8 C
Skopje
Sunday, October 24, 2021

Непрепознатлива! Адел се пофали со новиот изглед

Најчитани вести

Адел изгледа непрепознатливо по неодамнешната трансформација. Пејачката што ја запомнивме по облините сега изгуби 20 килограми, а тоа се гледа и во низата црно-бели божиќни фотографии.

Пејачката им се придружи на Гринч и на Дедо Мраз за свечените тематски фотографии на нејзината божиќна забава и изгледа сензационално во сатенскиот фустан.

Адел ги сподели фотографиите со своите 32,3 милиони фанови на Инстаграм и напиша:

„Двајцата се обидовме да го упропастиме Божиќ, но срцата ни пораснаа!“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com