18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

НЕОБИЧНИ ТАТОВAЖИ ГИ ПРЕКРИЈА ГРАДИТЕ НА СЛАВНАТА АКТЕРКА: Салма Хајек ги збуни фановите, сите се прашуваат дали се вистински!? (ФОТО)

Најчитани вести

Актерката на крајот откри за што станува збор.

Познатата актерка Салма Хајек ја изненади публиката со фотографија на која позира со длабоко деколте, а на градите имаше две тетоважи, кои веднаш привлекоа внимание.

Отпрвин, сите мислеа дека се вистински, но добро скриени, а на Instagram следеше полемика.

Сепак, актерката откри дека станува збор за техниката „body art“, наменета за нова улога во филмот „Bliss“.

Оваа необична фотографија собра дури 885.000 лајкови, а премиерата на ова достигнување се очекува низ целиот Свет.

Публиката ја пропушти Салма на филмското платно, а сега таа конечно реши да снима.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com