-6.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Нема подолги задржувања за влез и излез од земјава

Најчитани вести

На граничните премини утринава нема подолги задржувања за влез и излез од државата, соопшти Авто мото сојузот на Македонија.

Интензитетот на сообраќај надвор од градските средини е умерен, а сообраќајот се одвива непречено по суви коловози.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com