34.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Некогаш најголемиот заводник има нова љубов: Антонио Бандерас падна на 20 години помлада од него

Најчитани вести

Актерот Антонио Бандерас (59) вчера беше на премиерата на филмот „Pain and Glory“ на њујоршкиот фестивал со својата 20 години помлада партнерка – Никол Кимпел.

Бандерас бил кежуал облечен, а Никол во модерен и краток фустан мамела погледи на сите присутни.

Инаку познатиот шмекер кој беше во брак со Мелани Грифит (со актерката има ќерка), можеби конечно ја пронајде онаа вистинската./markukule.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com