32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Неда Украден позира во костим за капење

Најчитани вести

Балканската музичка ѕвезда Неда Украден по серијата провокативни фотографии во костими за капење за нејзиниот роденден, повторно ги провоцира фановите на социјалните мрежи.

Пејачката објави нова фотографија во костим за капење, а од фановите доби само пофални коментари. Многумина ја пофалија и ѝ порачаа дека ѝ одржала лекција на многу нејзини помлади колешки.

Неда направи професионална фотографија во амбиентот на својот куќа во Лепетане во Црна Гора. Поп-пејачката изгледа како дама и во костим за капење, велат најжешкие фанови. Таа е пример за помладите „Инстаграм“ ѕвезди како треба својот сексипил да го носат со стил, велат тие.Текстот Неда Украден позира во костим за капење е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com