31.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

Невозможно е овие луѓе да бидат толку стари: Нема да ви се верува колку години имаат овие актери! (ФОТО)

Најчитани вести

Некои актери изгледаат толку добро за нивната возраст, што ќе се запрашате која е нивната тајна?!

Сè уште сме зачудени кога ќе дознаеме колку години имаат некои актери:

Питер Динклиџ (51)

Piter Dinklidž

Луси Лу (51)

Lusi Lu

Кети Бејтс (72)

Keti Bejts

Дејвид Духовни(60)

Dejvid Duhovni

Џим Парсон (47)

Džim Parsons

Коби Смолдерс (38)

Kobi Smalders

Џулијан Андерсон (52)

Džilijan Anderson

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com