-1.2 C
Skopje
Monday, February 6, 2023

„На 58 години изгледа подобро од кога било“: Деми Мур рекламира костими за капење со своите ќерки (ФОТО)

Најчитани вести

Холивудската актерка Деми Мур започна кампања за костими за капење со своите три ќерки.

Таа позираше во костими за капење со своите наследници, а на своите социјални мрежи објави промо фотографии, проследени со коментари дека на 58 години изгледа подобро од кога било.

Во едноделното парче во кампањара „Andie Swim“ се забележува дека Деми се грижи за нејзината фигура и физички изглед, а заедно со своите ќерки Румер, Талул и Скаут го докажа тоа.

Нејзиното тело не изгледаше помалку совршено во другите бикини што ги носеше на снимањето, па покрај ќерките буквално изгледаше како да е нивна врсничка.

Основачката на овој бренд рече дека сите изгледаат одлично.

„Стиловитесе дизајнирани да им ласкаат на сите демографии и големини на телото“, рече таа.

Костимите за капење чинат од 90 до 150 долари.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести