32.8 C
Skopje
Friday, July 1, 2022

На финалето на „Ѕвездите на Гранд“: Карлеуша беше во фустан со гол грб

Најчитани вести

Српската „мега ѕвезда“ досега сме ја виделе ама баш во секси изданија. Од елеганција закопчана до грло, преку деколте до папокот, па се’ до шлиц до венериниот брег.

Она што на себе како свечен фустан го носеше на финалето на „Ѕвздите на Гранд“ ги надмина сите наши очекувања и сите нејзини модни провокации, зашто ова не беше врвот на модната провокација на фолк дивата.

Облечена во моделот со кој не се носат гаќички, чија креација беше празник за очите одзади, Карлеуша изгледаше како “божји дар“, во фустан со гол грб.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com