17.8 C
Skopje
Friday, October 22, 2021

На Мет Галата закопчана до врат, а потоа…Ријана во провокативно издание кое долго ќе се памети!

Најчитани вести

Пејачката Ријана дојде на Мет Гала со раперот Асап Роки во необични стајлинзи што корисниците на социјалната мрежа ги споредија со ќебиња.

Таа подготви црн обемен фустан за Мет Гала, додека Асап беше во црно одело со бела кошула откако го соблече шарениот капут.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/09/14/17/327813_profimedia0632012267_ff.jpg" alt="<p>Kao i za prestižni događaj pevačica je nosila komade modne kuće Balensijaga koji su joj savršeno isticali obline

Меѓутоа, на забавата после забавата Meт Галата, пејачката избра малку поотворен стајлинг, и по тој повод одлучи да облече проѕирно здолниште под кое се гледаат нејзините долен веш и облините, додека горе облече маица. Како и на престижниот настан, таа беше облечена во Баленсијага, и на сето тоа додаде многу накит. Имаше интересен детал на главата кој беше многу сличен со оној што се гледаше под шеширот на Мет Гала.

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/09/15/16/327884_profimedia0632039468_ff.jpg" alt="<p>Kao i za prestižni događaj pevačica je nosila komade modne kuće Balensijaga koji su joj savršeno isticali obline

Покрај сето ова, таа додаде црни сандали и мини црна чанта со кристали што висеа од неа.

Како ви се допаѓа ова издание на Ријана?

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/09/15/16/327885_profimedia0632039494_ff.jpg" alt="<p>Kao i za prestižni događaj pevačica je nosila komade modne kuće Balensijaga koji su joj savršeno isticali obline

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/09/15/16/327882_profimedia0632037644_ff.jpg" alt="<p>Kao i za prestižni događaj pevačica je nosila komade modne kuće Balensijaga koji su joj savršeno isticali obline

<img src="https://glossy.espreso.co.rs/data/images/2021/09/15/16/327881_profimedia0632070899_ff.jpg" alt="<p>Kao i za prestižni događaj pevačica je nosila komade modne kuće Balensijaga koji su joj savršeno isticali obline

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com