9.8 C
Skopje
Wednesday, December 7, 2022

На крајот од летото поранешната сопруга на Дарко Лазиќ позираше во секси бикини – има со што да се пофали

Најчитани вести

Поранешната сопруга на Дарко Лазиќ, пејачката Ана Севиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија во бикини од која многумина мажи се препотија.

Ана го покажа совршеното издание во бикини како јаготка на шлагот за завршеток на летото, коментираат многумина фанови.

Имено таа позираше во интересен шарен костим за капење кој ги истакна нејзините атрибути по што многумина фанови веднаш започнаа да ја напаѓаат со илјадници позитивни коментари пејачката.

Многумина фанови и порачаа дека таа навистина поседува дар од мајка природа, алудирајќи на нејзините гради.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести