20.8 C
Skopje
Sunday, June 20, 2021

На Интернет беше објавено дека пејачката умрела од предозирање – таа се огласила и негирала дека е мртва!

Најчитани вести

Штом не сте на Интернет…

На Интернет кружат бизарни гласини дека поп-пејачката со албанско потекло Биби Рекса се предозирала. Таа ги демантираше овие обвинувања на Твитер.

„За Бога, ме нема веќе три дена и на Интернет кружат гласини дека сум мртва и дека сум предозирана“, напиша таа на оваа социјална мрежа.

Биби подоцна ги сподели лажните вести кои наводно ги објавил Си-Ен-Ен, а во кои има и изјава од нејзиното раководство и членовите на семејството.

Подоцна се пошегува, изјавувајќи дека сега станала дух.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести