0.8 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

На граничните премини нема подолги задржувања

Најчитани вести

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

На граничните премини, од македонска страна, нема подолги задржувања за влез и излез од државата, соопшти АМСМ.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com