-6.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

На Ван Дајк не му се допадна начинот на кој навивач побара селфи со него

Најчитани вести

Стоперот на Ливерпул, Вирџил ван Дајк го запиша првиот настап во селекцијата на Холандија по тешката повреда со која се здоби ланската сезона, меѓутоа тој не беше импресиониран од ремито на својата селекција.

Говорејќи за време на интервјуто, Ван Дајк беше прекинат од страна на еден навивач кој „влета“ директно во интервјуто за да побара селфи од Холанѓанецот, кој го одби во препознатлив стоперски стил, по што го тргна од кадарот.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com